Центр Економічного Розвитку
НА ГОЛОВНУ E. ПОШТА
ПРО ЦЕНТР ПУБЛIКАЦIЇ ПРОЕКТИ ТРИБУНА

Олександр Пасхавер,
президент

Економіст, закінчив Київський інститут народного господарства та аспірантуру Інституту економіки АН СРСР (Москва). Кандидат економічних наук, член-кореспондент Академії технологічних наук України, заслужений економіст України, радник Президента України.

1971-1992 роки — провідний науковий співробітник Інституту економіки НАН України. Займався дослідженнями питань економічної ефективності, приватизації та демонополізації. 1992-1994 роки — головний експерт Центру ринкових реформ, консультант «Putnam, Hayes and Bartlett», Фонду «Київ-реформа». Брав активну участь у впровадженні ринкових реформ в економіку України. В 1995 р. виступив одним з ініціаторів створення Центру економічного розвитку. Є його беззмінним президентом та головою редакційної ради інформаційно-аналітичного бюлетеня «Моніторинг економіки України». В різний час був радником Президента, Прем'єр-міністра, Віце-прем'єр-міністра, Міністра економіки, Голови Фонду державного майна України.

Публікації та інтерв'ю О. Пасхавера представлені у відповідному розділі.

Лідія Верховодова, віце-президент

Закінчила Красноярський педагогічний інститут. Кандидат економічних наук. Сфера професійних інтересів: реформа власності, адміністративна реформа, розвиток громадського суспільства, ринкова трансформація галузей і окремих компаній. Є співавтором Закону України «Про приватизацію невеликих підприємств (малу приватизацію)», державної програми приватизації, керівник численних проектів з приватизації та реструктуризації підприємств. Має понад 50 публікацій з питань економічних реформ. 1973-1993 роки — провідний науковий співробітник Інституту економіки НАН України. Займалась питаннями економіки невиробничої сфери, дослідженням розвитку відносин оренди та приватизації. 1993-1994 роки — директор департаменту приватизації Центру ринкових реформ, президент консультаційної фірми «Лавеста». Засновник Центру економічного розвитку. На сьогодні є директором Центру та президентом Київської консалтингової групи. В проектах програми TACIS виступала консультантом центральних органів державної влади.

Олександр Кошик, віце-президент

Економіст, закінчив Київський інститут народного господарства та аспірантуру Інституту економіки НАН України. Кандидат економічних наук, має понад 50 публікацій з актуальних проблем ринкових реформ в Україні. Сфера наукових досліджень: приватизація, розвиток підприємництва, аналіз макроекономічної ситуації. Має значний досвід редакційної діяльності: 1992-1995 роки — член редакційної колегії американсько-українського бюлетеня «Приватизація в Україні», бюлетеня «Час ринку», з 1995 р. — головний редактор інформаційно-аналітичного бюлетеня «Моніторинг економіки України». З 1994 р. і до теперішнього часу — старший науковий співробітник Інституту економіки НАН України. В 1995 р. виступив одним із засновників Центру економічного розвитку і став його віце-президентом. В різні часи був радником і консультантом Голови Фонду державного майна та Адміністрації Президента України.

Таїсія Воронкова, експерт

Закінчила Київський інститут народного господарства та аспірантуру Інституту економіки НАН України. Кандидат економічних наук, має понад 60 публікацій. Співавтор Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду». Сфера професійних інтересів: реформа власності, секторний аналіз, ринкова трансформація компаній. Керівник і консультант проектів приватизації та реструктуризації підприємств, тренінгів з адаптації колективів компаній до нових ринкових умов. 1970-1994 роки — старший науковий співробітник Інституту економіки НАН України. 1994-1995 роки — експерт Центру ринкових реформ з питань приватизації, консультант фірми «Лавеста» та юридичної компанії «Frishberg & Partners». Є одним з засновників Центру економічного розвитку, бере участь як експерт в усіх важливих його проектах. На теперішній час — завідувач кафедрою Інституту інвестиційного менеджменту.

Любов Руденко, експерт

Закінчила Київський інститут народного господарства. Кандидат економічних наук, має понад 50 публікацій з фінансових проблем і бухгалтерського обліку. Спеціаліст з питань фінансового аналізу, податків, бухгалтерського обліку, аудиту. 1976-1980 роки — старший науковий співробітник Інституту економіки НАН України. 1980-1993 — доцент Інституту підвищення кваліфікації керівних працівників Держпостачу та Українського університету харчових технологій. 1995-2000 роки — консультант компанії «PriceWaterhouse» у міжнародних проектах технічної допомоги. У 1995 р. виступила одним з засновників Центру економічного розвитку, бере участь у дослідницьких проектах Центру у фінансовій сфері та роботі з окремими компаніями.

Анатолій Орловський, керівник групи

Закінчив Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченко і Київський комерційний університет менеджменту. Сфера професійних інтересів: стратегічне планування, фінансовий менеджмент, інвестиції, управління діяльністю компаній. В 1996-2001 роках працював на посадах головного спеціаліста та начальника управління в банках «Україна» і «Укрсоцбанк». З 2002 р. — керівник групи експертів Центру економічного розвитку з питань стратегічного управління та планування.

Тетяна Решетова, експерт

Закінчила Київський інститут народного господарства і аспірантуру при інституті. Кандидат економічних наук, має понад 50 публікацій з проблем розвитку української економіки. Спеціаліст з фінансових питань, питань визначення ефективності виробництва, ринкової трансформації підприємств, ринкової оцінки активів. В 1968-2000 роках працювала старшим науковим співробітником Інституту економіки НАН України. З 2001 року співпрацює з Центром економічного розвитку як експерт з секторного аналізу.

Катерина Агеєва, експерт

Закінчила Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченко. Пройшла в 1998 р. навчання за програмами TACIS за програмами «Фінансовий менеджмент» та «Управління змінами в реформі державного управління». В 1999 р. стажувалась у Вашингтоні (США) за програмою Freedom House (USAID) для керівників мозкових центрів. Має десятирічний досвід консультування і менеджменту в міжнародних та українських проектах з реструктуризації і приватизації підприємств, адміністративної реформі та секторного аналізу. 1974-1993 роки — інженер-дослідник на Київському заводі «Арсенал». 1993-1994 роки — менеджер проектів фірми «Лавеста». З 1994 по 1996 рік — комерційний директор компанії «Едванс-Україна». З 1996 — директор фірми «Київська консалтингова група» і менеджер-консультант проектів Центру економічного розвитку.

Наталя Гнидюк, експерт

Закінчила Національний технічний університет. Випускник Європейських студій Національної школи державного управління у Варшаві (Польща), здобувач наукового ступеню Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. Сфера професійних інтересів: європейська інтеграція, державне управління, інвестиції. 1997-2000 роки — експерт з адміністративної реформи і інтеграційних процесів у Секретаріаті міжвідомчої ради з адміністративної реформи при Кабінеті Міністрів України. 2000-2002 роки — координатор проектів компанії Bannock Consulting Ltd. З 2002 р. — експерт Центру економічного розвитку. Є консультантом Міністерства економіки та європейської інтеграції України.

Віктор Жабровець, експерт

Закінчив Київський інститут народного господарства. 1972-1991 роки — керівник підрозділу Головного науково-дослідного інформаційно-обчислювального центру Держплану УРСР. В 1992-2002 р. працював начальником управління Національного банку України та АКБ «Укрсоцбанк». З 2002 року — експерт Центру економічного розвитку з питань реструктуризації управління складними багаторівневими організаціями, оздоровлення компаній та управління змінами в рамках стратегії розвитку.

Юрій Антонюк, експерт

Закінчив Київський національний економічний університет і аспірантуру університету. Сфера професійних інтересів: стратегічне управління, управління компаніями, інвестиції. З 1999 по 2001 рік працював старшим інспектором в Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку. З 2002 р. — постійний експерт Центру економічного розвитку, бере участь у дослідженнях ринкової трансформації окремих економічних секторів.

Дмитро Згортюк, експерт

Закінчив Київський інститут інвестиційного менеджменту. Сфера професійних інтересів: інвестиційний менеджмент і фінансовий аналіз. З січня 2006 р. – експерт Центру економічного розвитку, бере участь у дослідженнях економічних процесів, процесів приватизації та управління державною власністю.

English version Русская версия DESIGN & DEVELOPMENT by MAX BEZUGLY
Copyright (c) 2004 Center for Economical Development