Центр Економічного Розвитку
НА ГОЛОВНУ E. ПОШТА
ПРО ЦЕНТР ПУБЛIКАЦIЇ ПРОЕКТИ ТРИБУНА

2005 - 2006

Проект "Моніторинг економiчних наслiдкiв "помаранчевої революцiї"

Виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА КАП (малі проекти за підтримкою посольства Королівства Нідерландів)

Розвиток демократизації українського суспільства після “помаранчевої” революції надзвичайно загострив проблему формування каналів зворотного зв’язку між суспільством і владою. Одним з таких каналів є активна позиція неурядових громадських організацій.

Для забезпечення ефективного зворотного зв’язку між суспільством і владою Центр економічного розвитку відкрив нову аналітичну програму, яка буде присвячена аналізу можливих економічних наслідків дій нової команди, яка прийшла до влади в результаті “помаранчевої” революції.

Ефективність нової аналітичної програми значною мірою залежить від спроможності консультантів Центру мати постійну і досить широку інформаційну базу. В зв’язку з цим у рамках нової аналітичної програми Центр організував постійний моніторинг економічної політики нового уряду, її наслідків для економіки по репрезентативному колу показників, а також відстежує реакції суспільства.

Аналітична інформація є загальнодоступною і розміщується на сайті Центру з періодичністю один раз на місяць. Перший випуск аналітичної інформації планується в серпні 2005 р.

За результатами моніторингу будуть підготовлені 2 квартальних аналітичних бюлетені, які розповсюджуватимуся серед представників влади, неурядових аналітичних центрів та широкого кола громадськості.

В рамках проекту планується організація круглого столу “Економічні наслідки дій нової влади”.

Керівник проекту - О.Й Пасхавер.

Основні консультанти: Л.Т. Верховодова, К.М. Агеєва, Г.М. Царенко.

Аналітична інформація:

2006 рік

2005 рікEnglish version Русская версия DESIGN & DEVELOPMENT by MAX BEZUGLY
Copyright (c) 2004 Center for Economical Development