Центр Економічного Розвитку
НА ГОЛОВНУ E. ПОШТА
ПРО ЦЕНТР ПУБЛIКАЦIЇ ПРОЕКТИ ТРИБУНА

2006 - 2008

Проект "Моніторинг "Влада та Економіка"

Проект розпочато в липні 2005 р. в рамках загальної аналітичної програми Центру економічного розвитку “Економічні наслідки “помаранчевої” революції”.

“Помаранчева” революція поклала початок глибокій структурній перебудові, яка включає ліквідацію авторитарного політичного режиму і зміну траєкторії розвитку олігархічної за характером економіки. За складністю й наслідками вона наближається до структурної перебудови, яку вже пережила Україна при виході із соціалізму та єдиного економічного простору СРСР.

Нова історія країни твориться на очах, і тому постійний моніторинг дозволяє систематизувати дії влади та визначити їх безпосередній і довгостроковий вплив на розвиток національної економіки, виявити можливі ризики.

Матеріали моніторингу використовуються для підготовки щомісячних аналітичних оглядів і щоквартальних інформаційних бюлетенів.

Протягом серпня 2005 р. – лютого 2006 р. проект здійснювався за фінансової підтримки Програми МАТRА КАP (малих проектів за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні). За цей період підготовлені 7 щомісячних аналітичних оглядів та 2 інформаційні бюлетені.

З травня 2006 р. проект здійснюється за фінансової підтримки UNDP Україна.

Керівник проекту - О.Й. Пасхавер

Автор проекту - Дмитро Згортюк

Головні консультанти: Л.Т. Верховодова, О.М. Кошик

Аналітичні огляди:

2008 рік

2007 рік

2006 рікEnglish version Русская версия DESIGN & DEVELOPMENT by MAX BEZUGLY
Copyright (c) 2004 Center for Economical Development