Центр Економічного Розвитку
НА ГОЛОВНУ E. ПОШТА
ПРО ЦЕНТР ПУБЛIКАЦIЇ ПРОЕКТИ ТРИБУНА

2007

Проект "Великий український капітал: взаємовідносини з владою і суспільством "

Виконується за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження"

Після виборів у парламент в березні 2006 р. країна зіткнулась з новим історичним феноменом. Великий український капітал, який при президенті Кучмі залежав від патронату влади, а після перемоги “помаранчевої” революції потрапив під її жорсткий тиск, сам прийшов до влади. Транслятором інтересів великого українського капіталу стали парламентська “більшість” в особі Антикризової коаліції та уряд В.Януковича.

У зв’язку з цим, актуальності набуває проблема пошуку нового формату взаємовідносин, які мають будуватися між капіталом і владою, капіталом і суспільством.

В рамках проекту передбачається здійснити моніторинг реальної поведінки найвпливовіших бізнес-груп, дій Антикризової коаліції та уряду. Об’єктом моніторингу також стануть акції протидії процесам можливої “реставрації” старого режиму. Консультанти Центру ставлять перед собою завдання посилити свій вплив на формування громадської думки, для того щоб, з одного боку, подолати негативне ставлення до великого українського капіталу, посилене “помаранчевою” революцією, з другого - донести до представників капіталу необхідність переходу до цивілізованих норм взаємовідносин капіталу і влади, капіталу і суспільства.

Терміни виконання: лютий – травень 2007 р.

Керівник проекту – О.Й.Пасхавер.English version Русская версия DESIGN & DEVELOPMENT by MAX BEZUGLY
Copyright (c) 2004 Center for Economical Development