Центр Економічного Розвитку
НА ГОЛОВНУ E. ПОШТА
ПРО ЦЕНТР ПУБЛIКАЦIЇ ПРОЕКТИ ТРИБУНА

2008

Проект "Криза приватизації: пошук шляхів виходу"

Виконується за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження"

Приватизація як надзвичайний економічний процес в будь-якій країні чутлива до впливу політичних факторів, оскільки вона починається і реалізується у конкретних уявленнях тих політичних сил, що знаходяться при владі, і на її результати реагують головні групи інтересів суспільства – влади, опозиції, капіталу та населення.

Наслідком гострих політичних процесів в Україні стала криза приватизації. Три постреволюційних уряди за допомогою адміністративного тиску не змогли відновити масштабний процес приватизації в країні. В основі згасання приватизаційного процесу лежать об’єктивні причини. Метою проекту є виявлення цих об’єктивних причин, оцінка перспектив виходу приватизації з кризи та обгрунтування тих заходів, які необхідно здійснити для досягнення цієї мети. На новому етапі розвитку країни потрібна принципово інша стратегія трансформації державної форми власності, ніж та, що застосовувалась до цього.

Результати дослідження будуть викладені в монографії в паперовому та електронному вигляді (обсягом 7 д. а.), 3-х щомісячних моніторингах в електронному вигляді. Учасники проекту планують широко висвітлювати результати дослідження у ЗМІ та публічних дискусіях на круглих столах, рекомендаціях влади.

Термін виконання: лютий – травень 2008 р.

Керівник проекту: О. ПасхаверEnglish version Русская версия DESIGN & DEVELOPMENT by MAX BEZUGLY
Copyright (c) 2004 Center for Economical Development