Центр Економічного Розвитку
НА ГОЛОВНУ E. ПОШТА
ПРО ЦЕНТР ПУБЛIКАЦIЇ ПРОЕКТИ ТРИБУНА

2005

Круглий стіл «Чорна металургія України: погляд в майбутнє». — Київ, 23 березня 2005 р.

Круглий стіл присвячено презентації аналітичного огляду "Розвиток чорної металургії України", підготовленого експертами Центру економічного розвитку, та обговоренню перспективи розвитку чорної металургії у майбутньому. В дискусії взяли участь Голова представництва та експерти Світового Банку, президент та директор Центру економічного розвитку, спеціалісти Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, експерти "Держзовнішінформу" та Науково-дослідного економічного інституту при Міністерстві економіки, представники виробників та металотрейдерів, а також спеціалізованих ЗМІ.
Організатори: Представництво Світового Банку та Центр економічного розвитку.

2003

Круглий стіл «Роль центральних органів виконавчої влади в процесі реалізації політики європейської інтеграції». — Київ, 21 листопада 2003 р.

Присвячений проблемі використання міжнародного досвіду щодо інституційного забезпечення механізмів координації європейської політики. Учасникам круглого столу була презентована монографія «Механізми координації європейської політики: досвід країн-членів та країн-кандидатів». — Київ, Меленіум, 2003, підготовленої за результатами спільного дослідження експертів Центру економічного розвитку і польських спеціалістів. Організатори: Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України за участю Центру економічного розвитку.

2002

Круглий стіл «Стратегія приватизації на найближчі роки. Проект нової Державної програми приватизації перед внесенням на розгляд Кабінету Міністрів України». — Київ, 23 жовтня 2002 р.

Круглий стіл проведений в рамках публічних заходів, що заплановані для супроводження розробки нової Державної програми приватизації на 2003-2008 роки. На круглому столі були присутні представники українських органів влади, іноземних посольств, міжнародних організацій, підприємці, керівники великих підприємств, українські та іноземні спеціалісти. Організатори: Комітет Верховної Ради України з питань економічної реформи, управління народним господарством, власності та інвестицій, Фонд державного майна України, Центр економічного розвитку, Консультаційний проект Федерального уряду Німеччини з питань приватизації в Україні.

Круглий стіл «Стратегія приватизації на найближчі роки. Концепція нової програми приватизації». — Київ, 25 вересня 2002 р.

Презентація Концепції Державної програми приватизації на 2003-2008 роки. Концепція включала політику і механізми продажу державного майна на завершальному етапі приватизації. На круглому столі були присутні представники українських органів влади, іноземних посольств, міжнародних організацій, підприємці, керівники великих підприємств, українські та іноземні спеціалісти. Організатори: Комітет Верховної Ради України з питань економічної реформи, управління народним господарством, власності та інвестицій, Фонд державного майна України, Центр економічного розвитку, Консультаційний проект Федерального уряду Німеччини з питань приватизації в Україні.

2000

Семінар «Українська приватизація: моделі та наслідки». — Київ, 11 квітня 2000 р.

Центр економічного розвитку, Гарвардський інститут міжнародного розвитку (м. Київ), Київська консалтингова група презентували результати досліджень щодо моделей і соціальних обмежень української приватизації та її позитивних наслідків. Результати досліджень опубліковані в монографії «Українська приватизація: плюси і мінуси» — Київ, Альтерпрес, 2001. Організатори: Міжнародний центр перспективних досліджень, Центр економічного розвитку.

1998

Українсько-польсько-американський семінар з питань макроекономічної політики. — Пултуськ — Варшава (Польща), 6-13 грудня 1998 р.

Міжнародна дискусія щодо питань фіскальної політики у країнах з перехідною економікою. Матеріали семінару опубліковані в монографії «Україна в перехідному періоді. Досвід і стратегія». Під редакцією Януша М. Ширмера, Хваджф М. Султана. — Київ, Альтерпрес, 2000. Організатори: Гарвардський інститут міжнародного розвитку (м. Київ), Центр економічного розвитку (м. Київ), Вища гуманітарна школа (м. Пултуськ).

English version Русская версия DESIGN & DEVELOPMENT by MAX BEZUGLY
Copyright (c) 2004 Center for Economical Development